Duben 2013

Pardon...

15. dubna 2013 v 23:13 | Lobelie |  Zápisky pošetilcovy
Ehm... No, tak vidíte to. První z mnoha pauz je zde. Sypu si popel na hlavu, ale dovolte mi alespoň osvětlit důvody mého mlčení, neb nejspíš není poslední (já se totiž znám). Od mého posledního příspěvku se děly... věci. Divné věci. Různé věci. Ne vždy úplně hezké věci. Měla jsem v hlavě takový guláš, že jsem nebyla schopná napsat ani písmenko. Vážně, stačilo jen posypat cibulí a podávat. Nikomu z vás to nepřeju, není to nic příjemného.
A teď k tomu, co tady tu stránečku čeká.
Rozepsala jsem dva zřejmě trochu rozvětvenější příběhy, nebo to tak mám alespoň v plánu (jenže víme, jak dopadají moje plány, kromě toho jsem kromě jednoho opravdu slabého scénáře nic podobného zatím nedotáhla do konce) - jeden z doby a místa přítomného (víceméně) a druhý... no, vlastně ani nevím. Asi z doby a místa kdesi hluboko v mé choré hlavě. (A že má chorá hlava skrývá netušené možnosti. Ale to nechcete vědět. Hhhhhhh...)
Zbytek jsou opět dílka a kratší povídky, které vznikají z náhlého popudu. U jednoho stále přemýšlím, jestli vůbec spatří světlo světa. Uvidíme, řekl slepý a šel do kina na němej film.
Jo, a hodlám napsat menší pojednání o shodných znacích mých příběhů. Tedy možná. Když je čas, tak není chuť a obráceně, znáte to. Art is hard.
Čili nic neslibuju, neb zaprvé slibotechny z duše nesnáším a zadruhé - což je možná částečně ten důvod - často v rauši naslibuju něco, co nakonec nesplním a nebo jen v-e-l-m-i p-o-m-a-l-i-n-k-u a pak se za to nebetyčně stydím. (Takže logicky nesnáším sama sebe. Smutné hhhhh.)

Nuže, zatím se s vámi loučím a pokusím se tuto stránku méně zanedbávat. Dala bych vám sem něco pěkného na poslech, ale vzhledem k mému vkusu se trochu obávám, že byste mě s tím vyprovodili nejen před dveře O:-)